KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9018586
nr 901 8586
signerad, 1800-tal, 30x42
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 juni 2014
kl 18:43:19
100 kr
200 kr
200 kr
300 kr
300 kr